BWF+Results+TV | BE+TV | Tournamentsoftware
UBF | ФБУ | ФБДО | ФБХО | ХБСК | КБК | СР

Badminton.kiev.ua (Архив+КБЛ); Гостевая


Badminton.kiev.ua » Форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Badminton.kiev.ua » Форум » Турниры в Украине » Кубок Галичини 2014


Кубок Галичини 2014

Сообщений 81 страница 100 из 127

81

http://s8.uploads.ru/t/yr8Wd.jpg

MS40+
1. Циндра Андрій (Івано-Франківськ)
2. Герасимчук Олег (Київ)
3. Масич Андрій (Київ)

82

http://s9.uploads.ru/t/JOXea.jpg

MS35+
1. Нечитайленко Андрій (Крим)
2. Закревський Андрій (Вінниця)
3. Дуліч Едуард (Дніпропетровськ)

Андрій з медалями представлений вище

83

http://s9.uploads.ru/t/7yfNn.jpg

MS 30+
1. Каратник Іван (Львів)
2. Федишин Олег (Дрогобич)
3. Пронін Антон (Крим)

Олег, який сенсаційно зайняв друге місце, на жаль, на нагородженні не був :(

84

http://s9.uploads.ru/t/gvzTY.jpg

WS55+
1. Данілкіна Тетяна (Запоріжжя)
2. Журухіна Тетяна (Крим)
3. Волкова Галина (Харків)

85

http://s9.uploads.ru/t/Bi2SF.jpg

WS45
1. Мудра Віра (Львів)
2. Литвин Ірина (Дніпропетровськ)
3. Лідовська Тетяна (Львів)

86

Дівчата сачканули  :mad:

WS40+
1. Лапоша Наталія (Крим)
2. Покотило Люба (Львів)
3. Лисак Надія (Львів)

87

http://s9.uploads.ru/t/p3lDZ.jpg

WS30+
1. Єрохова Ольга (Львів)
2. Коломієць Катерина (Дніпропетровськ)
3. Коробкова Ксенія (Львів)

88

http://s8.uploads.ru/t/kEAVP.jpg

MD70+
1. Семенов Всеволод – Щічка Анатолій (Запоріжжя - Молдова)
2. Литвиненко Віктор – Афонін Вячеслав (Львів)
3. Ковальчук Богдан – Курило Роман (Львів)

89

http://s9.uploads.ru/t/YlSrV.jpg
http://s8.uploads.ru/t/6ige9.jpg

MD65+
1. Шестопал Віталій – Мігаль Анатолій (Київ – Черкаси)
2. Кокізов Олександр – Кінаш Іван (Львів)
3. Погорілий Віктор – Волков Вячеслав (Львів - Запоріжжя)

90

http://s9.uploads.ru/t/6aUMR.jpg

MD60+
1. Яровий Олександр – Гелетій Володимир (Крим - Львів)
2. Іващенко Олександр – Рапацький Юрій (Київ - Дніпро)
3. Мельник Василь – Світюк Тимофій (Молдова)

91

http://s8.uploads.ru/t/FRa05.jpg

MD50+
1. Чемеринський Сергій – Гладкий Віктор(Дніпропетровськ)
2. Рашкевич Юрій – Капустяк Ігор (Львів)
3. Лопатін Михайло – Піскозуб Йосип (Львів)

92

http://s8.uploads.ru/t/aecY2.jpg

MD45+
1. Циндра Андрій – Бубела Олег (Івано-Франківськ - Львів)
2. Гладкий Віктор – Романов Ігор (Дніпропетровськ)
3. Тимчишин Андрій – Кизима Володимир (Львів)

93

http://s8.uploads.ru/t/DpBbc.jpg

MD40+
1. Герасимчук Олег – Масич Андрій (Київ)
2. Курах Олег – Черешня Андрій (Стрий)
3. Лясковський Микола– Білоус Володимир (Тернопіль)

На жаль, на п"єдесталі були лише чемпіони.

94

http://s8.uploads.ru/t/NZ3hH.jpg

MD35+
1. Нечитайленко Андрій – Журухін Володимир (Крим)
2. Сарія Елісбар – Празднік Вячеслав (Київ - Дніпро)
3. Закревський Андрій – Чемеринський Сергій (Вінниця - Дніпро)

95

http://s9.uploads.ru/t/Ig2q4.jpg

MD 30+
1. Сарія Елісбар – Нікулін Денис (Київ)
2. Бурик Олександр – Величко Руслан (Львів)
3. Каратник Іван – Крисай Назар (Львів)

А тут, і знов - на жаль, чемпіонів нема (Алік уже в Києві, а Денис з медалями на стор. 4)

96

http://s8.uploads.ru/t/37S0Z.jpg

WD50+
1. Мудра Віра – Журухіна Тетяна (Львів - Крим)
2. Литвин Ірина – Запорожець Світлана (Дніпро - Львів)
3. Волкова Галина – Данілкіна Тетяна (Харків - Запоріжжя)

97

http://s9.uploads.ru/t/uOdPX.jpg

WD40+
1. Костів Катерина – Гречанюк Оксана (Львів)
2. Клімович Тетяна – Литвин Ірина (Київ - Дніпро)
3. Жукова Наталія – Олійник Наталія (Київ)

98

http://s9.uploads.ru/t/9uxvg.jpg

WD30+
1. Ціж Люба – Кріль Ірина (Львів)
2. Єрохова Оля – Леськів Христина (Львів)
3. Орел Олена – Коломієць Катерина (Дніпропетровськ)

99

http://s8.uploads.ru/t/1oN6D.jpg

XD50+
1. Журухін Володимир - Журухіна Тетяна(Крим)
2. Рашкевич Юрій – Мудра Віра (Львів)
3. Яровий Олександр - Волкова Галина (Крим - Харків)

100

http://s8.uploads.ru/t/FK3t8.jpg

XD40+
1. Мельник Василь – Жукова Наталія (Молдова - Київ)
2. Думанський Тарас – Костів Катерина (Львів)
3. Піскозуб Йосип – Покотило Люба (Львів)


Вы здесь » Badminton.kiev.ua » Форум » Турниры в Украине » Кубок Галичини 2014