BWF+Results+TV | BE+TV | Tournamentsoftware
UBF | ФБУ | ФБДО | ФБХО | ХБСК | КБК | СР

Badminton.kiev.ua (Архив+КБЛ); Гостевая


Badminton.kiev.ua » Форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Badminton.kiev.ua » Форум » Турниры в Украине » Кубок Галичини 2014


Кубок Галичини 2014

Сообщений 61 страница 80 из 127

61

Офіційні результати Кубка Галичини 2014 будуть опубліковані на Форумі завтра.

Ше раз дякуємо усім учасникам турніру!
Особлива вдячність нашим гостям, які не побоялися морозів та інших прикростей і вчергове переконалися, що Львів -це The best!

62

Деталі командних змагань за Кубок:

Команда    MS1    MS2     WS1      WS2     MD      WD      XD     Сума
Львів         1(120) 1(120) 1(120) 1(120) 2(102) 1(120) 2(102) 804
Крим         1(120) 1(120) 1(120) 2(102) 1(120) 4(75)   1(120) 777
Дніпро       2(102) 2(102) 2(102) 2(102) 1(120) 3(84)   1(120) 732

Коментар
Згідно із Положенням, переможцем командних змагань за Кубок Галичини стає команда, яка набирає найбільшу суму очок в семи номінаціях:
по 2 кращих результати в одиночках чоловіків і жінок, кращі чоловіча, жіноча та змішана пари.

Отредактировано buzuvirka (02-02-2014 22:14:54)

63

Добрий день усім,

Від імені Львівської обласної федерації бадмінтону та спортивно-оздоровчого клубу "Бузувіри" дякую усім учасникам ювілейного Кубка Галичини.
Незважаючи на важкі метеоумови та складну політичну ситуацію в Україні понад 120 спортсменів взяли участь в змаганнях.

Так виглядає, що особливих неприємностей, на щастя. не трапилося, усі здорові, вечори у Львові пройшли інтенсивно, і "никому не будет больно за бесцельно проведенное время".

Перепрошуємо за суботній холод у залі, маю надію, що ніхто не простудився.

Офіційні результати турніру, а також інша цікава інформація буде сьогодні пізніше.

64

Професійний фотограф (і аматор бадмінтону) Віктор Диченко із "Галичини спортивної" розмістив першу партію фоток.
За рештою - гугліть "Галичина спортивна"

http://galsports.com/photo/kubok-halych … 36647.aspx

65

Rashkevych
А видео игр с турнира будет? Надо же все таки глянуть как все было

66

ronis написал(а):

А видео игр с турнира будет? Надо же все таки глянуть как все было


Відео буде обов"язково, але нам спочатку потрібно опрацювати офіційні результати, зібрати фото ...

Надіюся, що це займе не більше 2-х днів.

67

КУБОК ГАЛИЧИНИ 2014

Офіційні результати

Одиночки - чоловіки[/u]
MS 30+
1. Каратник Іван (Львів)
2. Федишин Олег (Дрогобич)
3. Пронін Антон (Крим)

MS35+
1. Нечитайленко Андрій (Крим)
2. Закревський Андрій (Вінниця)
3. Дуліч Едуард (Дніпропетровськ)

MS40+
1. Циндра Андрій (Івано-Франківськ)
2. Герасимчук Олег (Київ)
3. Масич Андрій (Київ)

MS50+
1. Журухін Володимир (Крим)
2. Чемеринський Сергій (Дніпропетровськ)
3. Гладкий Віктор (Дніпропетровськ)

MS55+
1. Рашкевич Юрій (Львів)
2. Рапацький Юрій (Дніпропетровськ)
3. Лопатін Михайло (Львів)
3. Забродський Віктор (Житомир)

MS60+
1. Яровий Олександр (Крим)
2. Гелетій Володимир (Львів)
3. Мельник Василь (Молдова)

MS65+
1. Шестопал Віталій (Київ)
2. Мігаль Анатолій (Черкаси)
3. Кокізов Олександр (Львів)

MS70+
1. Курило Роман (Львів)
2. Ковальчук Богдан (Львів)
3. Чичило Нел (Львів)

MS75+
1. Щічка Анатолій (Молдова)
2. Афонін Вячеслав (Львів)
3. Циндра Микола (Львів)

Одиночки - жінки
WS30+
1. Єрохова Ольга (Львів)
2. Коломієць Катерина (Дніпропетровськ)
3. Коробкова Ксенія (Львів)

WS40+
1. Лапоша Наталія (Крим)
2. Покотило Люба (Львів)
3. Лисак Надія (Львів)

WS45
1. Мудра Віра (Львів)
2. Литвин Ірина (Дніпропетровськ)
3. Лідовська Тетяна (Львів)

WS55+
1. Данілкіна Тетяна (Запоріжжя)
2. Журухіна Тетяна (Крим)
3. Волкова Галина (Харків)

Пари - чоловіки
MD 30+
1. Сарія Елісбар – Нікулін Денис (Київ)
2. Бурик Олександр – Величко Руслан (Львів)
3. Каратник Іван – Крисай Назар (Львів)

MD35+
1. Нечитайленко Андрій – Журухін Володимир (Крим)
2. Сарія Елісбар – Празднік Вячеслав (Київ - Дніпро)
3. Закревський Андрій – Чемеринський Сергій (Вінниця - Дніпро)

MD40+
1. Герасимчук Олег – Масич Андрій (Київ)
2. Курах Олег – Черешня Андрій (Стрий)
3. Лясковський Микола– Білоус Володимир (Тернопіль)

MD45+
1. Циндра Андрій – Бубела Олег (Івано-Франківськ - Львів)
2. Гладкий Віктор – Романов Ігор (Дніпропетровськ)
3. Тимчишин Андрій – Кизима Володимир (Львів)

MD50+
1. Чемеринський Сергій – Гладкий Віктор(Дніпропетровськ)
2. Рашкевич Юрій – Капустяк Ігор (Львів)
3. Лопатін Михайло – Піскозуб Йосип (Львів)

MD60+
1. Яровий Олександр – Гелетій Володимир (Крим - Львів)
2. Іващенко Олександр – Рапацький Юрій (Київ - Дніпро)
3. Мельник Василь – Світюк Тимофій (Молдова)

MD65+
1. Шестопал Віталій – Мігаль Анатолій (Київ – Черкаси)
2. Кокізов Олександр – Кінаш Іван (Львів)
3. Погорілий Віктор – Волков Вячеслав (Львів - Запоріжжя)

MD70+
1. Семенов Всеволод – Щічка Анатолій (Запоріжжя - Молдова)
2. Литвиненко Віктор – Афонін Вячеслав (Львів)
3. Ковальчук Богдан – Курило Роман (Львів)

Пари - Жінки
WD30+
1. Ціж Люба – Кріль Ірина (Львів)
2. Єрохова Оля – Леськів Христина (Львів)
3. Орел Олена – Коломієць Катерина (Дніпропетровськ)

WD40+
1. Костів Катерина – Гречанюк Оксана (Львів)
2. Клімович Тетяна – Литвин Ірина (Київ - Дніпро)
3. Жукова Наталія – Олійник Наталія (Київ)

WD50+
1. Мудра Віра – Журухіна Тетяна (Львів - Крим)
2. Литвин Ірина – Запорожець Світлана (Дніпро - Львів)
3. Волкова Галина – Данілкіна Тетяна (Харків - Запоріжжя)

Змішані пари
XD30+
1. Нечитайленко Андрій – Кріль Ірина (Крим - Львів)
2. Каратник Іван – Гречанюк Оксана(Львів)
3. Сарія Елісбар – Орел Олена (Київ - Дніпро)
3. Нікулін Денис – Коломієць Катерина (Київ - Дніпро)

XD35+
1. Празднік Вячеслав – Коломієць Катерина (Дніпропетровськ)
2. Герасимчук Олег – Олійник Наталія (Київ)
3. Закревський Андрій – Лапоша Наталія (Вінниця - Крим)

XD40+
1. Мельник Василь – Жукова Наталія (Молдова - Київ)
2. Думанський Тарас – Костів Катерина (Львів)
3. Піскозуб Йосип – Покотило Люба (Львів)

XD50+
1. Журухін Володимир - Журухіна Тетяна(Крим)
2. Рашкевич Юрій – Мудра Віра (Львів)
3. Яровий Олександр - Волкова Галина (Крим - Харків)

Отредактировано Rashkevych (05-02-2014 10:57:40)

68

http://lviv24.com/home/showSingleNews.d … ctId=81106

Інформація про Кубок Галичини, яка пройшла по ТВ в п"ятницю 31 січня (дивитися із 28 хвилини 45 секунд).

Отредактировано Rashkevych (03-02-2014 17:01:36)

69

Недільні фотографії можна подивитися на:
http://galsports.com/photo/kubok-halych … 36692.aspx

70

Деякі фрагменти спортивних буднів.

http://s9.uploads.ru/t/UJLOk.jpg
XD55+
Журухін В./Журухіна Т - Волкова Г./Яровой О.

71

http://s8.uploads.ru/t/RHO7o.jpg

Після закінчення фіналу MD50+
Гладкий В., Рашкевич Ю., Чемеринський С., Капустяк І.
Чемпіонами (21:19, 21:19) стали дніпропетровці Гладкий В.-Чемеринський С.

72

Дехто отримував нагороди завчасу у зв"язку із від"їздом:
http://s8.uploads.ru/t/u4OrP.jpg
Афонін В., Світюк Т., Кокізов О.

http://s9.uploads.ru/t/M1yiL.jpg
Щічка Анатолій

http://s8.uploads.ru/t/ULW3X.jpg
Андрій спішив організовувати турнір у Вінниці

http://s9.uploads.ru/t/kGLsn.jpg
Денис Нікулін вперше у Львові, і відразу із золотом!

73

спасибо за турнир

74

В восторге от финала MD +30 зрелищная игра была. Э.Сария играл как БУНДЕС-машина http://kolobok.wrg.ru/smiles/standart/good.gif  никаких шансов противнику

75

http://s9.uploads.ru/t/BJ7LG.jpg

MS75+
1. Щічка Анатолій (Молдова)
2. Афонін Вячеслав (Львів)
3. Циндра Микола (Львів)

76

http://s8.uploads.ru/t/PN2wl.jpg
MS70+
1. Курило Роман (Львів)
2. Ковальчук Богдан (Львів)
3. Чичило Нел (Львів)

Нелу Чичило в цьому році - 80!
Многая літа!!!

77

http://s8.uploads.ru/t/AZz2v.jpg

MS65+
1. Шестопал Віталій (Київ)
2. Мігаль Анатолій (Черкаси)
3. Кокізов Олександр (Львів)

78

http://s9.uploads.ru/t/gVhYR.jpg

MS60+
1. Яровий Олександр (Крим)
2. Гелетій Володимир (Львів)
3. Мельник Василь (Молдова)

79

http://s9.uploads.ru/t/w2rRT.jpg

MS55+
1. Рашкевич Юрій (Львів)
2. Рапацький Юрій (Дніпропетровськ)
3. Лопатін Михайло (Львів)
3. Забродський Віктор (Житомир)

Матч за третє місце не відбувся.

Отредактировано Rashkevych (05-02-2014 10:57:53)

80

http://s9.uploads.ru/t/Y91j6.jpg

MS50+
1. Журухін Володимир (Крим)
2. Чемеринський Сергій (Дніпропетровськ)
3. Гладкий Віктор (Дніпропетровськ)


Вы здесь » Badminton.kiev.ua » Форум » Турниры в Украине » Кубок Галичини 2014