BWF+Results+TV | BE+TV | Tournamentsoftware
UBF | ФБУ | ФБДО | ФБХО | ХБСК | КБК | СР

Badminton.kiev.ua (Архив+КБЛ); Гостевая


Badminton.kiev.ua » Форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Badminton.kiev.ua » Форум » Турниры в Украине » Кубок Галичини 2013


Кубок Галичини 2013

Сообщений 101 страница 120 из 157

101

Чоловіки - пари

MD70+
1. Шестопал Віталій - Стефанський Стефан
2. Афонін Вячеслав - Литвиненко Віктор
3. Циндра Микола - Щічка Анатолій
4. Курило Роман - Ковальчук Богдан

http://s3.uploads.ru/t/HVjGc.jpg

102

MD65+
1. Кінаш Іван - Мігаль Анатолій
2. Кокізов Олександр - Погорілий Віктор
3. Мельник Василь - Светюк  Тимофій
4. Волков Вячеслав - Брагнебун Борис
5. Кайсин В. – Калашніков Ю.

http://s3.uploads.ru/t/HY56x.jpg

Отредактировано Rashkevych (06-02-2013 13:04:19)

103

MD60+
1. Гелетій Володимир - Рапацький Юрій
2. Татауров Анатолій - Іващенко Олександр
3. Гайдук Володимир - Чорний Євген

http://s3.uploads.ru/t/ZLgRE.jpg

104

MD55+
1. Журухін Володимир - Яровой Олександр
2. Рашкевич Юрій – Капустяк Ігор
3. Гелетій Володимир - Піскозуб Йосип
4. Лопатін Михайло - Кокізов Олександр
5. Кізима Володимир - Даниленко Володимир

http://s2.uploads.ru/t/MmzDA.jpg

105

MD50+
1. Чемеринський Сергій - Марков Юрій
2. Ніжегородов Володимир - Романов Ігор
3. Коваль Орест - Русалкін Сергій
4. Бойміструк Сергій - Кобрин Тарас
5. Бідасюк Михайло - Слугоцький Ярослав
6. Слободенюк Олександр – Бурко Сергій
http://s2.uploads.ru/t/UFndv.jpg

Отредактировано Rashkevych (06-02-2013 08:55:00)

106

MD45+
1. Ніжегородов Володимир - Романов Ігор
2. Циндра Андрій – Бубела Олег
3. Кісєль – Смольницький
4. Байков - Труба

http://s3.uploads.ru/t/G5LZF.jpg

107

MD40+
1. Русалкін Сергій - Бак Ігор
2. Смірнов Сергій - Дерябин Андрій
3. Думанський Тарас - Тимчишин Андрій
4. Шакула Денис - Павлюх Богдан
5. Білоус В. - Соняк О.

http://s2.uploads.ru/t/Usi8C.jpg

108

MD35+
1. Нічік Руслан - Карпенко Павло
2. Масич Андрій - Піскун Дмитро
3. Максак Геннадій - Висіканець Олександр
4. Конєв Іван - Шевцов А.

http://s2.uploads.ru/t/9ZkKB.jpg

109

MD30+
1. Нечитайленко Андрій - Журухін Володимир
2. Закревський Андрій - Терентьев Денис
3. Каратник Іван - Крисай Назар
4. Прудівус Андрій - Стеців Віталій
5. Боднарук Василь - Піскун Дмитро
6. Нічік Руслан - Карпенко Павло
7. Дуліч Едуард - Зозуля Дмитро
8. Варнаков О. - Павлович В.
9. Пшевлоцький Ю. - Невідомий Євген
10. Бурчин Ігор - Дуда Степан
11. Наконечний Яків - Тарасенко Іван
12. Бурик Олександр - Величко Руслан
http://s2.uploads.ru/t/KSrve.jpg

110

В залік Кубка Галичини в команд-фаворитів (Львів-Дніпропетровськ-Крим) пішли

В чоловічому парному розряді
Львів - 2 місце (Рашкевич - Капустяк)
Дніпропетровськ - 1 місце (Ніжегородов - Романов)
Крим - 1 місце (Журухін - Нечитайленко)

111

Mika-Kupchak написал(а):

MS35+
...
5. Піскун Дмитро
...
7. Карпенко Павло


Что-то тут не то - меня Паша уделал не напрягаясь. Должно быть наоборот, по идее.

112

dep написал(а):

Что-то тут не то - меня Паша уделал не напрягаясь. Должно быть наоборот, по идее

Дякую, вияснимо.

113

У мене пропав протокол 35+ мужчин.
Прошу Карпенка, Піскуна і Масича пригадати.
Може бути варіант, що Карпенко і Закревський грали за третє місце.
Тоді Карпенко - четвертий, а щодо 5 і 6 місць - допоможіть!

114

Жінки - пари

http://s3.uploads.ru/t/rfjgS.jpg
WD50+
1. Мудра Віра - Стрепко Надія
2. Данілкіна Тетяна - Волкова Галина
3. Журухіна Тетяна - Корольова Наталія

115

WD35+
1. Присяжна Марія - Васюк Лариса
2. Климович Тетяна - Пашинська Ірина
3. Литвин Ірина - Мудра Віра
4. Фомаіді Ірина - Покотило Любов

http://s3.uploads.ru/t/sdT62.jpg

116

WD30+
1. Редька Ірина - Дімітрова Оксана
2. Томашевська Ірина - Павленко Дарія
3. Коломієць Катерина - Грішина Ірина
4. Кріль Ірина - Орел Олена
5. Пластунова Ольга – Єрохова
6. Леськів Христина - Моторна
7. Новікова Катерина - Костів Катерина
8. Кагітіна Анна - Грищенко Анастасія
9. Лапєєва Лілія - Слобода Наталія

http://s2.uploads.ru/t/Wb1Li.jpg

Вітаємо ОКСАНУ Дімітрову із іменинами!!!

117

В залік Кубка Галичини в команд-фаворитів (Львів-Дніпропетровськ-Крим) пішли

В жіночому парному розряді
Львів - 1 місце (Мудра - Стрепко)
Дніпропетровськ - 1 місце (Присяжна - Васюк)
Крим - 2 місце (Томашевська - Павленко)

118

Змішані пари

ХD65+
1. Щічка Анатолій - Данілкіна Тетяна
2. Стефанський Стефан - Кайдан Софія
3. Афонін Вячеслав - Стрепко Надія

http://s2.uploads.ru/t/de97v.jpg

119

ХD60+
1. Мельник Василь - Волкова Галина
2. Гелетій Володимир - Стрепко Надія
3. Кінаш Іван - Данілкіна Тетяна
4. Яровой Олександр - Корольова Наталія

http://s3.uploads.ru/t/1Cf4Y.jpg

120

ХD55+
1. Журухін Володимир - Журухіна Тетяна
2. Рашкевич Юрій - Мудра Віра
3. Капустяк Ігор - Волкова Галина

http://s3.uploads.ru/t/fSPMo.jpg


Вы здесь » Badminton.kiev.ua » Форум » Турниры в Украине » Кубок Галичини 2013