BWF+Results+TV | BE+TV | Tournamentsoftware
UBF | ФБУ | ФБДО | ФБХО | ХБСК | КБК | СР

Badminton.kiev.ua (Архив+КБЛ); Гостевая


Badminton.kiev.ua » Форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Badminton.kiev.ua » Форум » Турниры в Украине » Кубок Галичини 2011


Кубок Галичини 2011

Сообщений 41 страница 60 из 124

41

додаток 2

увеличить

увеличить

42

Карта города с характерными точками:Вокзал (Б) - Спортзал (А) - общежитие.

увеличить

Отредактировано Vovan (25-01-2011 20:44:50)

43

Шановне товариство!
Нагадую, що до кінця цього тижня необхідно зареєструватися тим учасникам, які хочуть проживати в готелі Політехніки.
З понеділка вже будуть інші опції для проживання.

44

Valdis написал(а):

это прекрасно! надо собирать чумаданы

Я не получил заявки от Вас

45

Любитель 26 лет, возможно ли участие?

46

Eidos написал(а):

Любитель 26 лет, возможно ли участие?

Наймолодша вікова катерія у нас 30+. Якщо Ви хочете вияснити додаткові деталі, пишіть мейлом на rashkev@polynet.lviv.ua

47

Подводим итоги?  :rolleyes:
Большое спасибо организаторам!  :love:

увеличить

увеличить

48

Добывать победы было нелегко o.O

увеличить

увеличить

увеличить

увеличить

увеличить

49

но атмосфера была тёплой - почти хватало на обогрев зала :D

увеличить

увеличить

увеличить

увеличить

увеличить

50

Снимаю шляпу перед девчатами из Львова, которые сумели показать и красивую игру с равными, и деликатность по отношению к чайникам! :love:

увеличить

увеличить

Отредактировано Xina (07-02-2011 13:33:12)

51

Фотографии мы уже загрузили, заходите в гости:

http://vkontakte.ru/album-13887153_127677962

52

А слова вашей застольной песни я так и не записала... :'(

53

Xina написал(а):

Снимаю шляпу перед девчатами из Львова, которые сумели показать и красивую игру с равными, и деликатность по отношению к чайникам! :love:

А в таких турнирах и чайники играют?

54

dep написал(а):

А в таких турнирах и чайники играют?

ну... я вот играла :blush:

55

Огромная благодарность организаторам,за отлично проведенный турнир! Все было прекрасно! Рекомендую всем кто не был,в следующем году ОБЯЗАТЕЛЬНО посетить!

Отредактировано zakrevskiy (09-02-2011 01:33:20)

56

Шановні колеги,

Від імені організаторів "Кубка Галичини" 2011 року ще раз дякую всім за участь в змаганнях.
Дякуючи вам наш турнір в цьому році отримує статус першої категорії, оскільки участь в змаганнях прийняли 133 ветерани і любителі бадмінтону із 16 міст і областей України, а також поважна (13 осіб!) команда Молдови.

Надіюся, що і умови змагань, і перебування у Львові принесли вам задоволення.

Офіційні підсумки - участь спортсменів:

1. Борислав – 3
2. Вінниця – 1
3. Дніпропетровськ – 16
4. Житомир – 1
5. Запоріжжя – 3
6. Івано-Франківськ – 5
7. Київ – 9
8. Крим – 8
9. Луцьк – 1
10. Львів – 48
11. Молдова – 13
12. Миколаїв – 1
13. Одеса – 1
14. Суми – 4
15. Тернопіль – 12
16. Харків – 1
17. Черкаси – 6

РАЗОМ - 133

Отредактировано Rashkevych (09-02-2011 11:01:41)

57

Спортивні результати:
Одиночка, мужчини

Категорія 30+       
1 місце - Каратник Іван
2 місце – Крисай Тарас
3 місце – Журба Олександр
4 місце – Буяр Дмитро
5 місце – Малородов Петро
6 місце – Землянський Сергій
7 місце – Телюк Богдан
8 місце – Аітов Костянтин
9-10 місце – Наймушин Павло
                   Литвинець

Категорія 35+       
1 місце – Нечитайленко Андрій
2 місце – Закревський Андрій
3 місце – Апостолюк Олександр
4 місце – Шакула Денис
5 місце – Бак Ігор
6 місце – Білоус Володимир
7 місце – Случик Ігор

Категорія 40+
1 місце – Пустовой Олександр
2 місце – Нічік Руслан
3 місце – Русалкін Сергій
4 місце – Циндра Андрій
5 місце – Шульга Олег
6 місце – Божонко Олексій

Категорія 45+
1 місце – Щічка Павло
2 місце – Чемеринський Сергій
3 місце – Кулиняк Віктор
4 місце –  Павлюх Богдан
5-6 місце  Бубела Олег
                Лімонов Валерій
         
Категорія 50+
1 місце – Журухін Володимир
2 місце – Романов Ігор
3 місце – Марков Юрій
4 місце – Забродський Віктор
5 місце – Середа Володимир
6 місце – Гладкий Віктор
7 місце – Думанський Тарас
8 місце – Пухальський  Орест

Категорія 55+
1 місце – Рашкевич Юрій
2 місце – Гелетій Володимир
3 місце – Дерябін Андрій
4 місце – Лопатін Михайло
5 місце – Василевський Олександр
6 місце – Гелетій Григорій
7 місце – Породько Ігор

Категорія 60+
1 місце – Яровой Олександр
2 місце – Мельник Василь
3 місце - Чорний Євген

Категорія 65+
1 місце – Шестопал Віталій
2 місце – Кінаш Іван
3 місце – МигальАнатолій
4 місце – Волков Вячеслав
5 місце – Погорілий Віктор
6 місце – Курило Роман

Категорія 70+
1 місце – Щічка Анатолій
2 місце – Литвиненко Віктор
3 місце – Афонін Вячеслав
4 місце – Циндра Микола
5 місце – Ковальчук Богдан
6 місце – Ясиновський Борис

58

Спортивні результати:
Пари, мужчини

Категорія 30+       
1 місце – Каратник І. – Крисай Т.
2 місце – Журба О. - Бак І.
3 місце – Варнаков О.– Павлович В.
4 місце – Павличенко П. – Пшевлоцький Ю.
5 місце – Наймушин П.  – Аїтов К.

Категорія 35+       
1 місце – Журухін В. – Нечитайленко А.
2 місце – Закревський А. – Апостолюк О.
3 місце – Павлюх Б. – Шакула Д.
4 місце – Ладика П. – Лясковський М.

Категорія 40+       
1 місце – Щічка П. – Шульга О.
2 місце – Нічік Р. – Гладкий В.
3 місце – Бубела О. – Циндра А.
4 місце – Середа В. – Марков Ю.
5 місце – Єднак В. – Огнистий А.
6 місце – Бедасюк М. - Смольницький

Категорія 45+       
1 місце – Щічка П. – Чемеринський С.
2 місце – Пустовой О. – Гутахов І.
3 місце – Рашкевич Ю. – Романов І.
4 місце – Божонко О. – Русалкін С.
5 місце – Кулиняк В. – Думанський Т.
6 місце – Омелян А. – Беднарчук С.

Категорія 50+       
1 місце – Рашкевич Ю. – Капустяк І.
2 місце – Чемеринський С. – Романов І.
3 місце – Марков Ю. – Середа В.
4 місце – Гладкий В. – Шаргородський В.
5 місце – Кизима В. – Паславський В.
6 місце – Бентковський І. – Соняк О.
7-8 місце – Довганов – Кобрин Т.
                     Даниленко В. – Слободянюк О.

Категорія 55+       
1 місце – Кокізов О. – Лопатін М.
2 місце – Дерябін А. – Гутахов І.
3 місце – Гелетій В. – Гелетій Г.
4 місце – Бурко С. – Піскозуб Й.

Категорія 60+       
1 місце – Морозов Ю.  – Яровой О.
2 місце – Мельник В. – Коваль О.
3 місце – Гайдук В. – Чорний Є.
4 місце – Кайсин В. – Калашніков Ю.

Категорія 65+       
1 місце – Шестопал В. – Мигаль А.
2 місце – Афонін В. – Литвиненко В.
3 місце – Погорілий В. – Кінаш І.
4 місце – Щічка А. – Циндра М.
5 місце – Романов С. – Павлічук І.

59

Спортивні результати:
Одиночка, жінки

Категорія 30+       
1 місце – Коломієць Катерина
2 місце – Кліщ Ольга
3 місце – Гарда Галина

Категорія 35+       
1 місце – Дімітрова Оксана
2 місце – Гречанюк Оксана
3 місце – Попова Ірина

Категорія 45+       
1 місце – Грішина Ірина
2 місце – Сєрік Антоніна
3 місце – Литвин Ірина
4 місце – Клименко Алла

Категорія 50+       
1 місце – Мудра Віра
2 місце – Шевчук Тетяна
3 місце – Волкова Галина
4 місце – Журухіна Тетяна

Категорія 55+       
1 місце – Косміна Тетяна
2 місце – Барбелате Любов
3 місце – Данілкіна Тетяна

Категорія 65+       
1 місце – Семенова Тетяна
2 місце – Барабаш Ірина
3 місце – Косовська Людмила
4 місце – Кайдан Софія

Отредактировано Rashkevych (11-02-2011 14:11:01)

60

Спортивні результати:
Пари, жінки

Категорія 30+       
1 місце – Попова І. - Гречанюк О.
2 місце – Костів К. – Ціж Л.
3 місце – Орел О.– Коломієць К.
4 місце – Кліщ О. – Єрмак Н.

Категорія 35+       
1 місце – Дімітрова О. – Редька І.
2 місце – Грішина І. – Присяжна М.
3 місце – Цехмістер О. - Олійник Н.

Категорія 45+       
1 місце – Литвин І. – Присяжна М.
2 місце – Трухіна О. – Бояринова Т.
3 місце – Сєрік А. – Гладченко О.
4 місце – Мілакова Т.– Мудра В.

Категорія 50+       
1 місце – Мудра В. – Барабаш І.
2 місце – Волкова Г. – Барбелате Л.
3 місце – Шевчук Т. – Музальова І.
4 місце – Мілакова Т. – Журухіна Т.

Категорія 60+       
1 місце – Косміна Т. – Семенова Т.
2 місце – Данілкіна Т. – Клименко А.
3 місце – Кайдан С. – Стрепко
4 місце – Косовська Л. – Барбелате Л.

Отредактировано Rashkevych (11-02-2011 14:12:55)


Вы здесь » Badminton.kiev.ua » Форум » Турниры в Украине » Кубок Галичини 2011